כנסי הגנאלוגיה המרכזיים מאחורינו והשנה החדשה בפתח, בעוד שעות האור פוחתות בהדרגה ואנחנו מתכוננים לבוא הסתיו… נשמח לספק לכם תזכורת לגבי מדיניות החברות בעמותה למחקר גנאלוגי בישראל (IGRA).

שנת החברות בעמותה עם כל ההטבות היא מה-1 בינואר עד ה-31 בדצמבר של כל שנה קלנדרית. אנו מעריכים ומודים לכל החברים הנאמנים שלנו! הודות לתמיכה שלכם, העמותה הוכרה שוב כקבוצת הגנאלוגיה היהודית הגדולה ביותר החברה באגודה הבינלאומית של אגודות גנאלוגיות יהודיות.

רצינו לעדכן אתכם בנוגע לבונוס הצטרפות חדש ומיוחד: מצטרפים לעמותה החל מה-1 באוקטובר 2022, יוכלו ליהנות מחברות ב-IGRA עד דצמבר 2023! כן, קראתם נכון! עד 15 חודשי חברות במחיר של שנה אחת–  150 ₪/ $45!

אם עדיין אינכם חברים בעמותה למחקר גנאלוגי בישראל, אנא נצלו את המבצע המיוחד הזה למקסם את ההזדמנויות שלכם להשתמש במסד נתונים שהולך וגדל בכל עת, לשמוע הרצאות מוקלטות, לקרוא את ספריית המאמרים שלנו ולהשתמש בכל המשאבים האחרים שאנו מציעים.

החל מה-1 באוקטובר – היכנסו לאתר IGRA (www.genealogy.org.il) ולחצו על JOIN IGRA ומלאו אחר הוראות ההצטרפות (אנו מקבלים כרטיסי אשראי או PayPal באמצעות ממשק PayPal. כמו כן, ניתן לבצע העברה בנקאית למי שנמצא ישראל).​ כל המידע בדף הצטרפו עכשיו.​

בואו הצטרפו אלינו ראו כיצד תוכלו להרחיב את כל מה שאתם יודעים על ההיסטוריה המשפחתית שלכם.