הצטרפו עכשיו לעמותה למחקר גנאלוגי בישראל

לעתים שואלים אותנו מהם היתרונות בחברות בעמותה ולמה כדאי להם להצטרף לאגודה שלנו. הצטרפותכם מסייעת לנו ליצור מקורות חדשים לגנאלוגיה ישראלית. אנחנו אגודת הגנאלוגיה היחידה הבונה מאגרי מידע חדשים על בסיס מקורות ארכיוניים מישראל ומהעולם. בין אם 2 מיליון הרשומות שלנו מכילות מידע חדש על משפחתכם או לא, תמיכתכם באגודה תבטיח את יכולתנו להוסיף את מיליון הרשומות הבאות ופעילויות רבות אחרות. תמיכתכם מאפשרת לנו לחנך וללמד באמצעות הרצאות מקוונות ולארח בוובינרים ובסדרת מפגשי "ראו וספרו" שלנו את מיטב החוקרים והמומחים מהארץ ומהעולם.

העמותה למחקר גנאלוגי בישראל מנוהלת על ידי מתנדבים. דמי החבר השנתיים מאפשרים לנו לייצר תוכן למפגשים ובעיקר לפיתוח ושימוש באמצעים טכנולוגיים ליצירה והנגשה של מאגרי מידע והרצאות עבור קהל בינלאומי רחב.

מראשית הדרך, האתר עמד במרכז העשייה שלנו ואנו מקדישים זמן, מחשבה ומשאבים רבים לתחזק ולפתח אותו בכל עת.

שמירה על הרציפות התפקודית של האתר שלנו היא משימה לא פשוטה. למרבה הפלא, אתר העמותה שלנו מהווה מטרה למאות התקפות ביום על ידי האקרים וגורמים שונים. אנו פועלים כל הזמן תוך שימוש במגוון שירותים וטכניקות על מנת לוודא שמתקפות אלו לא יפריעו למשתמשים באתר.  

בין ההטבות מהן נהנים המצטרפים לשורות העמותה ניתן למצוא כניסה בחינם לחלק מהמפגשים והנחות בכניסה לאירועים שונים וכן גישה לפרטי הרשומות, מסמכים סרוקים במאגרי המידע שלנו ועוד. אך יותר מכל, אנו רואים בתשלום דמי חבר כתמיכה במאמצים שלנו להנגיש לציבור הרחב תוכן הרלוונטי לגנאלוגיה בין היתר על ידי קיום הרצאות ואירועים, ועזרה בהמשך פיתוח וצמיחה של האגודה שנה אחר שנה.

תמיכתכם בעמותה למחקר גנאלוגי בישראל מבטיחה את עתיד הגנאלוגיה הישראלית.

אז אנא מכם, השקיעו בעתיד והצטרפו לעמותה למחקר גנאלוגי בישראל.