אינגריד רוקברגר נולדה באנגליה ועלתה לישראל עם משפחתה בשנת 1981 מעורבותה בפעילות התנדבותית למען הקהילה החלה עוד בנערותה. היא שימשה כיו"ר קבוצת צעירות ויצו, ארגון בו היא המשיכה לצמוך במרוצת השנים גם בישראל עד לתפקידה כמוציאה לאור, העורכת הראשית וראש חטיבת התקשורת של מגזין ויצו העולמי. במקביל, אינגריד כיהנה בתפקיד המוציאה לאור והעורכת הראשית של מגזין In English ועבדה כראש מחלקת אנגלית של חברת דוקוסטורי המתמחה בתיעוד ופרסום ספרי עדות ואוטוביוגרפיות של ניצולי שואה.

אינגריד עסקה בתחום הגנאלוגיה למעלה מ-20 שנה. היא כיהנה כיו"ר החברה הגנאלוגית הישראלית, כחברה במועצה המנהלת של ה- IGS ואף נמנתה מבין מייסדות העמותה למחקר גנאלוגי בישראל (IGRA). בנוסף, אינגריד שימשה כאחת מרכזות פעילות IGRA ברעננה ובמסגרת זו, ארגנה הרצאות ואירועים וכן הובילה נושאים שונים. היא השתתפה.

בכנס IAJGS בירושלים בשנים 2004 ו-2015 (כחלק מהוועדה המארגנת) ובוורשה בשנת 2018. במשך שנתיים, אינגריד התנדבה לערוך את ספר היזכור של JewishGen והמשיכה להתנדב במסגרת תעתוק מאגרי המידע של IGRA.

עד לאחרונה, אינגריד ריכזה את פרויקטי התעתוק של IGRA בשפה האנגלית אינגריד ביצעה מחקר נרחב ומעמיק על משפחתה בפולין והיתה תמיד זמינה מעברו השני של הקו כדי לסייע לאחרים לחקור ולגלות את קורות קרוביהם הרחוקים.

אינגריד תחסר לכולנו. היא הצליחה להשפיע רבות על חייהם של כל מי שהכירו אותה.